KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13823051
nr 1382 3051
Olavi Laine
(f. 1922)
Oljemålning, Olavi Laine (f. 1922), Vinterlandskap. Signerad. Olja på duk, 59x80, yttermått inklusive ram: 75x95 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 mars 2021
kl 20:09:25
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr